- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Neděle 21.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Případy detektiva Murdocha XVI
00:10Bolkoviny
00:50Sama doma
01:45Banánové rybičky
03:20Bydlení je hra
03:50Pod pokličkou
04:20Rajské zahrady
04:40Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
05:00Z metropole
05:30Zajímavosti z regionů
06:00Korálky
06:25Neohrožený Mikeš
06:45Jak zničit vlastní mužstvo
07:15Buchty po ránu
08:25Polopatě
08:55Kalendárium
09:50Toulavá kamera
10:05Objektiv
10:35Dynastie Nováků (9/13)
11:05Otázky Václava Moravce
12:00Zprávy
13:00Cyprián a bezhlavý prapradědeček
13:05Jak vyženit z pekla štěstí
13:55Sardinky aneb Život jedné rodinky
14:45Příbuzenstvo
16:05Náves (3/10)
17:30Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05To se vysvětlí, soudruzi! (8/8)
20:10168 hodin
21:10Výsledky losování Šťastných 10
21:39Úsměvy Josefa Laufera
21:45Saturnin
22:20Případy detektiva Murdocha XVI
00:05Na vrcholky hor
01:00Máme rádi zvířata
01:15Manéž Bolka Polívky
01:45Banánové rybičky
02:55Bydlení je hra
03:25Chalupa je hra
03:50Pod pokličkou
04:10Zahrada je hra
04:35Harry Palmer: Případ Ipcress (3/6)
00:30Bratrství
01:15Vigil (1/6)
02:50Hranice bez hranic
03:50Stopy, fakta, tajemství
04:15Před půlnocí
04:50Na skládce
05:20Příběhy železné opony
05:30Zprávy v českém znakovém jazyce
05:45Rozluštěné poklady
06:00Velké stroje zblízka
06:45Zapomenuté příběhy 2. světové války (2/6)
07:35Československý filmový týdeník 1974 (1510/2379)
08:30Hledání ztraceného času
08:40Historie.cs
09:05Zázraky lidského génia II
10:00Největší apokalypsy dějin
10:50Nedej se
11:40Křesťanský magazín
12:10Cesty víry
12:40Na plovárně s Vojtou Kotkem
13:05Postřehy odjinud
13:35Svatá kněžna Ludmila
13:40Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (1/2)
14:3524 hodin v životě zvířat
15:20V karavanu po Polsku (1/8)
16:15Dunhuang: perla Hedvábné cesty (2/2)
16:40Anakonda - konec mýtu?
17:35Kouzlo Velké Británie
18:30Zajímavosti z regionů
19:20Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Útěk do bezpečí
20:00Helimadoe
21:35Rwanda, cena za úspěch
23:10Věk válečných lodí
00:05Spolu na hranici (16/16)
00:55Hranice bez hranic
01:20Stopy, fakta, tajemství
01:45Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
02:15Před půlnocí
02:40Jak najít nulu
03:10Zachraňme moudrou sovu
03:35Folklorní výlety
03:55Příběhy železné opony
04:20Náš venkov
04:35Smrtící důkazy
00:00Kriminálka Miami IV (21)
01:25Zlatá labuť (49)
02:05Život ve hvězdách
03:10Princezna na hrášku
03:50Novashopping
04:50Bernieho dobrodružství
05:55Zig a Sharko IV
06:00Denver: Poslední dinosaurus (21)
06:10Alvin a Chipmunkové IV (8, 9)
07:10Víkendová Snídaně
07:55Rady ptáka Loskutáka
10:25Za pět minut dvanáct
11:55Hříchy pro pátera Knoxe (1)
13:00V podstatě jsme normální
14:20Brácha za všechny peníze
16:20Arabela se vrací (15)
18:15Arabela se vrací (16)
18:50Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Iveta II (1)
20:20Kriminálka Anděl (13)
21:30Střepiny
22:45Život
23:20Superlov II
01:25Na vaší straně
02:55Rady ptáka Loskutáka
03:30Střepiny
04:20Novashopping
04:45Odstřelovač
01:15Purpurové řeky
03:35Jak se staví sen
05:15M.A.S.H (202)
06:00M.A.S.H (203)
06:20M.A.S.H (204)
06:45M.A.S.H (205)
07:15České chaty snů
07:50Prima Česko
08:45Prima Svět
09:15Inkognito
09:50Partie Terezie Tománkové
11:00Receptář prima nápadů
12:00Libovky Pepy Libického
12:55Zahradník po ruce
13:30Vychytávky Ládi Hrušky
14:10Vychytávky Extra
14:50Polda V (2)
15:15Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva
16:30Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Vytoč mého agenta (5)
20:15Temný Kraj (5)
21:30Klan Gucci
22:50Kingsman: Tajná služba
01:55Ošetřovatel
04:15Tulipánová horečka
00:50Zloděj životů
02:50Zakázané uvolnění
04:55Hra snů
06:10Popelka
08:50Bravo Girls: Všechno nebo nic
10:05Monstra vs. Vetřelci
12:05Nesvatbovi
14:00Čapí dobrodružství
16:25Klub odložených žen
18:05Rezistence
20:00Očista 3: Volební rok
22:20Výbušnej koktejl
00:30Nepříčetná
02:35Teorie velkého třesku IX (7, 8, 9, 10)
00:20Malý Sheldon V (22)
02:00Malý Sheldon VI (1)
02:20Zlatá sedmdesátá VIII (19, 20)
02:40Bobovy burgery V (5, 6)
03:20TELE TELE
04:00Stahovák
04:30Film o filmu: Dědictví aneb Kurva se neříká
04:55Oggy a škodíci: Nová generace (60, 61, 62, 63)
05:15Bakugan: Ozbrojená aliance (93)
06:00Přátelé X (13, 14)
06:102 $ocky (4, 5, 6, 7)
07:05Malý Sheldon VI (2, 3, 4, 5)
08:55Susedia V (6, 7)
10:35Dva a půl chlapa IX (10, 11)
12:05Přátelé X (13, 14)
12:55Teorie velkého třesku IX (7, 8, 9, 10)
13:552 $ocky (8, 9, 10, 11)
15:35Zlatá sedmdesátá VIII (21, 22)
17:20Dva a půl chlapa IX (12, 13)
18:15Malý Sheldon VI (6, 7)
19:10Teorie velkého třesku IX (11, 12, 13, 14)
20:00Přátelé X (15, 16)
21:35Bobovy burgery V (7, 8)
22:35Dva a půl chlapa IX (12, 13)
23:30Teorie velkého třesku IX (11, 12, 13, 14)
00:25Malý Sheldon VI (2, 3)
02:00Zlatá sedmdesátá VIII (21, 22)
02:40Bobovy burgery V (7, 8)
03:20TELE TELE
04:00Stahovák
04:30Susedia V (6)
04:40Američtí sběratelé XVII (12)
01:50Pomozte autům IV (8)
02:30Strážci hranic: Amerika (5, 6)
03:15Walker, Texas Ranger IV (5)
03:55Magazín NBA Action
04:55Walker, Texas Ranger IV (4)
05:25Strážci hranic: Amerika (7, 8)
06:05Mistři zastavárny XX (4)
06:50Američtí sběratelé XVII (12)
07:45Pomozte autům IV (8)
08:45Kobra 11 XV (2, 3)
09:45Walker, Texas Ranger IV (5)
11:45Válka skladů III (1, 2)
12:45Survivor Česko & Slovensko III
13:45SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (3)
15:40Kobra 11 XV (4, 5)
16:40Válka skladů III (5, 6)
18:40Mistři zastavárny XX (6)
19:35Strážce
20:30Walker, Texas Ranger IV (6)
22:30Kobra 11 XV (4)
23:25Strážci hranic: Amerika (7)
00:25Winnipeg Jets - Colorado Avalanche
01:05Strážci hranic: Amerika (7)
01:20Walker, Texas Ranger IV (6)
01:40Ikony Ligue 1 - Ludovic Giuly
02:25NBA play-off
02:45Velkolepá sezóna Bordeaux 2008/09
03:45Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
04:05Simpsonovi XX (5)
00:05Simpsonovi XX (6)
00:30Simpsonovi XX (7)
00:55Simpsonovi XX (8)
01:20Futurama IV (9)
01:50Futurama IV (10)
02:15Re-play
02:40Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (4)
03:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (5)
03:45Spravedlnost v krvi XIII (19)
04:10Spravedlnost v krvi XIII (20)
05:00Příhody Bolka a Lolka
05:40Příhody Bolka a Lolka
06:00Top Gear 2011 (9)
06:10Top Gear 2011 (1)
07:15Top Gear 2011 (2)
08:55Top Gear 2011 (3)
10:00Autosalon.tv
11:05Futurama IV (9)
12:20Futurama IV (10)
12:50Simpsonovi XIX (1)
13:20Simpsonovi XIX (2)
13:45Simpsonovi XIX (3)
14:15Simpsonovi XIX (4)
14:40Víkendoví divočáci
15:00Futurama IV (11)
17:15Futurama IV (12)
17:45Simpsonovi XX (9)
18:15Simpsonovi XX (10)
18:45Simpsonovi XX (11)
19:15Simpsonovi XX (12)
19:45Kingsman: Zlatý kruh
20:15Muž ve stínu
23:05Simpsonovi XX (9)
01:50Simpsonovi XX (10)
02:15Simpsonovi XX (11)
02:40Simpsonovi XX (12)
03:05Futurama IV (11)
03:30Futurama IV (12)
03:55Spravedlnost v krvi XIII (21)
04:20Moje máma veterinářka VI (11)
00:05Moje máma veterinářka VI (12)
01:05Ve hře je láska (142)
02:05Ve hře je láska (143)
02:55Lásce navzdory (14)
03:55Lásce navzdory (15)
04:50Na zámku
05:30Teď vaří šéf!
06:00Zoo (192)
06:35Sestřičky (5)
07:45Slunečná (112)
09:10Receptář prima nápadů
10:35Poklad z půdy
11:25Skutečné vraždy
12:30Záchranáři z hor V (6)
14:10Záchranáři z hor V (7)
15:10Ve hře je láska (144)
16:05Ve hře je láska (145)
17:05Záchranáři z hor V (8)
18:05Záchranáři z hor V (9)
19:00Vražedná lež
20:00Sestřičky (6)
21:45Inkognito
23:00Moje máma veterinářka VI (13)
00:05Moje máma veterinářka VII (1)
01:00Ve hře je láska (144)
02:00Ve hře je láska (145)
03:00Lásce navzdory (15)
03:50Lásce navzdory (16)
04:45Myšlenky zločince IV (13)
00:40Myšlenky zločince IV (14)
01:20Myšlenky zločince IV (15)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (12)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:55Na lovu
06:40MasterChef Česko IV (22)
07:35Nová cestománie
08:45Nová cestománie
09:20Don Matteo VII (2)
10:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (11)
11:05Kriminálka Anděl (12)
11:55MasterChef Česko IV (23)
13:10Don Matteo VII (3)
14:20Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (12)
15:25Můj přítel Monk VII (5)
16:20Můj přítel Monk VII (6)
17:10Kriminálka Las Vegas II (21)
18:05Kriminálka Las Vegas II (22)
19:00Myšlenky zločince IV (16)
20:00Myšlenky zločince IV (17)
20:50Myšlenky zločince IV (18)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (13)
22:40Don Matteo VII (3)
23:30Myšlenky zločince IV (16)
00:35Myšlenky zločince IV (17)
01:15Myšlenky zločince IV (18)
01:55Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (13)
02:35Na lovu
03:15Chcete být milionářem?
03:55Tajemství supertováren II (4)
00:00Údržbáři v akci (4)
00:55Vesmírná záře (2)
01:50Jak funguje vesmír V (2)
02:55Velké vlakové putování VII (1)
03:50Zázraky divočiny: Madagaskar (2)
05:00Ptačí říše
06:00Hausbót Petra Horkého
06:10Waddenské moře: Život na hraně
06:30Zapomenuté megastavby VII (12)
08:30Vetřelci dávnověku XIV (13)
09:30Zkáza Ďatlovovy výpravy (2)
10:25Nezkrotné Portugalsko (4)
11:25Pohotovost pro exotická zvířata VII (12)
12:25Do divočiny: Korea (1)
13:25Balkánské národní parky (1)
14:30Druhá světová válka v barvě (2)
15:40Válečné stroje (5)
16:45Prima Česko
17:50Prima Svět
18:25Tajný život majáků (3)
19:00Černobyl: Utopie v plamenech (4)
20:00Umění přežít V (2)
21:00Tajemství světových mrakodrapů (1)
22:00Zapomenuté megastavby V (7)
23:00Obnažený vesmír IV (4)
00:00Jak funguje vesmír II (1)
00:55Tajemství templářských rytířů (2)
01:50Tajemství templářských rytířů (3)
02:50Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (6)
03:55Pohotovost pro exotická zvířata III (7)
04:50Nemocnice Chicago Med III (12)
00:20Na každém kroku (61, 62)
01:10Gilmorova děvčata V (20, 21)
02:35Nemocnice Chicago Med III (12)
04:00Ulice (4237, 4238)
04:45Život na jachtě V (13, 14)
06:20Láska z televizní obrazovky
08:05Vítejte doma III
09:50Zlatá labuť (49)
10:40Nekonečná láska (87, 88)
11:50Ordinace v růžové zahradě 2 (720)
13:40Ordinace v růžové zahradě 2 (721)
14:55Pan Selfridge (8)
16:05Doktorka Quinnová VI (3, 4)
17:00Jedna rodina (72)
18:55Rozchod
20:15Ordinace v růžové zahradě 2 (722)
22:10Ordinace v růžové zahradě 2 (723)
23:20Nemocnice Chicago Med III (13)
00:35Na každém kroku (63, 64)
01:25Gilmorova děvčata V (22)
02:50Gilmorova děvčata VI (1)
03:30Nemocnice Chicago Med III (13)
04:10Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:45Jak to dopadlo!?
05:40Jak to dopadlo!?
06:40Skandály slavných - Vendula Pizingerová
07:35Klenot.TV
08:35Babica vs. Sapík
10:40Kašpárku, vař!
11:35Vaření se Soukupem
12:05Babica vs. Sapík
12:40Pašák (3)
13:30S Arenbergerem nejen o medicíně
15:30Nebezpečné vztahy live
16:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Tajemství Terence Hilla
20:15Tajemství Buda Spencera
20:50Cyranův poloostrov (16)
21:25Reakce Jaromíra Soukupa
22:00Exploziv
22:35Kurňa, co to je?
23:05Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
00:10Moje zprávy
01:10VIP svět
01:20Exkluziv Kateřiny Brožové
01:40Na plac!
02:15Ostříháno
03:05Nebezpečné vztahy
04:40Případ pro dva (22)
00:05Ošklivka Katka (3)
01:15Ve hře je láska (130)
02:20Ve hře je láska (131)
03:15Karolína, domácí kuchařka
04:10Ohnivý kuře II (114)
04:40Na zámku
05:40Na zámku
06:00S Italem v kuchyni
06:05Křižovatky života
06:40Columbo
07:30Křižovatky života
09:25Křižovatky života
10:30Záchranáři z hor V (4)
11:35Záchranáři z hor V (5)
12:30Ohnivý kuře II (115)
13:25Modrý kód (264)
14:40Ošklivka Katka (4)
15:55Nikdo není dokonalý
17:00Nikdo není dokonalý
18:00Jak se staví sen - extra
19:05Talent na zločin (4)
20:10Křižovatky života
22:05Křižovatky života
23:10Případ pro dva (23)
00:10Ošklivka Katka (4)
01:15Ve hře je láska (132)
02:20Ve hře je láska (133)
03:15Karolína, domácí kuchařka
04:05Ohnivý kuře II (115)
04:35Strážci relikvie
00:35Modrá jako safír
02:20Námořní vyšetřovací služba VIII (12)
04:30M.A.S.H
05:20Nad krajinou
06:00Bolek a Lolek si hrají
06:05M.A.S.H
06:15M.A.S.H
06:35Námořní vyšetřovací služba VIII (12)
07:00Námořní vyšetřovací služba VIII (13)
07:55Kristian
08:45Základ rodiny
10:50Rodičovský manuál
13:00Jak básníkům chutná život
15:05Jen pro tvé oči
17:15Pravá blondýnka
20:00Hadí oči
22:00Tombstone
00:00Americký ninja 4
02:20Námořní vyšetřovací služba VIII (13)
04:10Comedy Club II (24)
00:25Comedy Club II (25)
01:00Rytmická sekce
01:30Norbit
03:50Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (8)
06:00Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (9)
06:30Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II (10)
07:00Tučňáci z Madagaskaru II (2)
07:30Tučňáci z Madagaskaru II (3)
08:00Tučňáci z Madagaskaru II (4)
08:25Spongebob v kalhotách (4)
09:00Spongebob v kalhotách (5)
09:30Spongebob v kalhotách (6)
10:00Spongebob v kalhotách (7)
10:30Spongebob v kalhotách (8)
11:00Dora a ztracené město
11:30Poslední vládce větru
13:50Ztracený Objevitel Tad A Smaragdová Deska
15:55Přiznej se, Fletchi
17:50Zmenšování
20:00Rytmická sekce
23:00Comedy Club III (1)
01:10Comedy Club III (2)
01:30Ničitelka
02:00Comedy Club III (3)
04:25Comedy Club III (4)
04:55Sběratelé kostí IV (26)
00:05Námořní vyšetřovací služba X (17)
00:55Closer VII (13)
01:40Vražedné záhady slečny Fisherové (13)
02:30Vraždy v Kitzbühelu VII (12)
03:30Kriminálka Montpellier II (8)
04:20Sběratelé kostí IV (26)
05:10Policie v akci
06:00Kriminálka Montpellier II (9)
06:40Closer VII (14)
07:35Vražedné záhady slečny Fisherové II (1)
08:20Vraždy v Kitzbühelu VII (13)
09:25Julie Lescautová VIII (2)
10:20Columbo
12:05Případ pro dva (24)
13:35Vraždy v Kitzbühelu VII (14)
14:45Vražedné záhady slečny Fisherové II (1)
15:40Julie Lescautová VIII (3)
16:45Columbo
18:35Zločiny z vřesovišť
20:15Closer VII (15)
22:05Případ pro dva (23)
22:55Purpurové řeky
00:05Closer VII (14)
01:45Vražedné záhady slečny Fisherové II (1)
02:40Vraždy v Kitzbühelu VII (13)
03:40Kriminálka Montpellier II (9)
04:35Yves Montand na scéně
00:00Ikony Kamila Střihavky
00:45Kathryn Bigelowová, hollywoodská bojovnice
01:15Laurel a Hardy: Běsnící blechy
02:10Před půlnocí
02:20J. S. Bach: Světské a duchovní kantáty
02:45Babylon
04:15Terra musica
04:45Události v kultuře
05:10Oslava české opery
20:00Dobře skrytý Jan Klusák
21:45Bílý bílý den
22:40Galerie... kde byste je nečekali (2/6)
00:30Modiglianiho tajemství
01:00Kanadská soda IX (1/14)
02:00Emoce v umění (16/24)
02:20Klaun Igor
03:10Ladí neladí
03:25Před půlnocí
04:20Cesta těla
04:45Tyhle šaty beru! VII (3)
00:10Tyhle šaty beru! VII (4)
00:35Amerika hledá topmodelku XI (2)
01:00Ráj podle Bryana II (7)
01:50The Voice UK IX (3)
02:45The Voice UK IX (4)
03:35VIP Prostřeno!
04:10Jak se staví sen
05:10Karolína, domácí kuchařka
06:00Neuvěřitelné dorty III (11)
06:25Neuvěřitelné dorty III (12)
06:45Tyhle šaty beru! VII (1)
07:10Tyhle šaty beru! VII (2)
07:35Tyhle šaty beru! VII (3)
08:05Tyhle šaty beru! VII (4)
08:30Svatba na první pohled Německo III (12)
08:55Svatba na první pohled Německo IV (1)
09:55Ráj podle Bryana II (7)
11:00Neuvěřitelné dorty III (23)
12:00Neuvěřitelné dorty III (24)
12:30VIP Prostřeno!
12:55Slunce, seno, slanina
14:20Neuvěřitelné dorty III (25)
15:45Neuvěřitelné dorty III (26)
16:05Ráj podle Bryana II (8)
16:30Amerika hledá topmodelku XI (2)
17:25Tyhle šaty beru! VII (5)
18:20Tyhle šaty beru! VII (6)
18:50Tyhle šaty beru! VII (7)
19:20Tyhle šaty beru! VII (8)
19:45Amerika hledá topmodelku XI (3)
20:10Svatba na první pohled Německo IV (2)
21:05Svatba na první pohled Německo IV (3)
22:15Tyhle šaty beru! VII (5)
23:30Tyhle šaty beru! VII (6)
00:00Tyhle šaty beru! VII (7)
00:25Tyhle šaty beru! VII (8)
00:50Amerika hledá topmodelku XI (3)
01:10Ráj podle Bryana II (8)
02:00The Voice UK IX (4)
03:00The Voice UK IX (5)
03:40VIP Prostřeno!
04:15Exkluziv Kateřiny Brožové
02:25Ostříháno
03:35Na plac!
04:40Česká tajenka
06:15Soudce Alexandr
06:55Soudkyně Barbara
14:00Soudce Alexandr
15:15Soudkyně Barbara
16:15Soudce Alexandr
17:40Soudkyně Barbara
18:55Nejvyšší soud
20:00Soudkyně Barbara
21:25Soudce Alexandr
22:30Intim Night
23:35Exkluziv Kateřiny Brožové
02:30Ostříháno
03:50Na plac!
04:50Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Opavský expres
04:30Frýdeckomístecký expres
04:40Bílovecký miniexpres
04:50Regionální zprávy VÍKEND
05:00Počasí
05:10Studuj u nás
05:14Energie a kraj
05:25Ostravské minuty
05:40Miniexpres centra Ostravy
05:50Regionální zprávy VÍKEND
06:00Počasí
06:10Expres Ostrava-Poruba
06:14Léta běží
06:20Magazín TV medicína
06:30Bez komentáře
06:40Magazín TV medicína
06:45Regionální zprávy VÍKEND
07:00Počasí
07:10Karvinský expres
07:14Havířovský expres
07:20Opavský expres
07:30Frýdeckomístecký expres
07:40Bílovecký miniexpres
07:50Regionální zprávy VÍKEND
08:00Počasí
08:10Baby English
08:14Zpíváme a tančíme s Míšou
08:20Když draka bolí hlava
08:30Bez komentáře
08:40Baby English
08:45Rarášci
08:55Regionální zprávy VÍKEND
09:00Počasí
09:10Expres Ostrava-Poruba
09:14Léta běží
09:20Magazín TV medicína
09:30Bez komentáře
09:40Magazín TV medicína
09:45Regionální zprávy VÍKEND
10:00Počasí
10:10Karvinský expres
10:14Havířovský expres
10:20Opavský expres
10:30Frýdeckomístecký expres
10:40Bílovecký miniexpres
10:50Regionální zprávy VÍKEND
11:00Počasí
11:10Studuj u nás
11:14Energie a kraj
11:25Ostravské minuty
11:40Miniexpres centra Ostravy
11:50Regionální zprávy VÍKEND
12:00Počasí
12:10Expres Ostrava-Poruba
12:14Když draka bolí hlava
12:20Magazín TV medicína
12:30Bez komentáře
12:40Magazín TV medicína
12:45Regionální zprávy VÍKEND
13:00Počasí
13:10Karvinský expres
13:14Havířovský expres
13:20Opavský expres
13:30Frýdeckomístecký expres
13:40Bílovecký miniexpres
13:50Regionální zprávy VÍKEND
14:00Počasí
14:10Studuj u nás
14:14Energie a kraj
14:25Ostravské minuty
14:40Miniexpres centra Ostravy
14:50Regionální zprávy VÍKEND
15:00Počasí
15:10Expres Ostrava-Poruba
15:14Léta běží
15:20Magazín TV medicína
15:30Bez komentáře
15:40Magazín TV medicína
15:45Regionální zprávy VÍKEND
16:00Počasí
16:10Karvinský expres
16:14Havířovský expres
16:20Novojičínský expres
16:30Stonavský expres
16:40Palkovický miniexpres
16:50Regionální zprávy VÍKEND
17:00Počasí
17:10Eko magazín
17:14Bez komentáře
17:25Transformace kraje
17:30Kam vyrazit
17:40Magazín TV medicína
17:45Regionální zprávy VÍKEND
18:00Počasí
18:10Beskydský expres
18:14Jesenický expres
18:20Magazín 112
18:30Bez komentáře
18:40Dopravní revue
18:45Regionální zprávy VÍKEND
19:00Počasí
19:10Karvinský expres
19:14Havířovský expres
19:20Novojičínský expres
19:30Stonavský expres
19:40Palkovický miniexpres
19:50Regionální zprávy VÍKEND
20:00Počasí
20:10Eko magazín
20:14Bez komentáře
20:25Transformace kraje
20:30Kam vyrazit
20:40Magazín TV medicína
20:45Regionální zprávy VÍKEND
21:00Počasí
21:10Beskydský expres
21:14Jesenický expres
21:20Z naší ZOO
21:30Magazín 112
21:35Bez komentáře
21:45Dopravní revue
21:47Regionální zprávy VÍKEND
22:00Počasí
22:10Karvinský expres
22:14Havířovský expres
22:20Novojičínský expres
22:30Stonavský expres
22:40Palkovický miniexpres
22:50Regionální zprávy VÍKEND
23:00Počasí
23:10Eko magazín
23:14Bez komentáře
23:25Transformace kraje
23:30Kam vyrazit
23:40Magazín TV medicína
23:45Krb
00:00Regionální zprávy VÍKEND
04:00Počasí
04:10Karvinský expres
04:14Havířovský expres
04:20Novojičínský expres
04:30Stonavský expres
04:40Palkovický miniexpres
04:50Bitva o Gallipoli: Nový pohled
00:35Depozity III říše (3)
01:25Pověsti a záhady českých hradů (8)
01:55První civilizace (3)
02:15Dešifrované záhady (8)
03:05Napoleon (5)
03:50Když se měnil svět (17)
06:00Havárie letadla u Noiretable
07:05Dny, které změnily Asii (4)
08:20Utajovaná historie Dne D
09:25Hitlerův utajený sexuální život (4)
10:25Aktivní zálohy od A do Z... (7)
11:25JFK: Spiknutí
11:40Pablo Escobar (2)
13:05Teleshopping
14:20Umění uloupené nacisty
15:25Největší poklady egyptských mumií (2)
16:40Projevy, které změnily svět
17:45Případ letu MH370 (2)
18:50Proroctví o papežích
20:00Opuštěné projekty (7)
21:40Francova Zamora: Kněžské vězení
22:10Pátrání po Klausovi Barbiem
23:25Tajné společnosti (1/6)
00:30Stíhací esa Luftwaffe
01:10Depozity III říše (4)
02:10Pověsti a záhady českých hradů (9)
02:35První civilizace (4)
02:55Dešifrované záhady (9)
03:50Napoleon (6)
04:30Top Relax
02:20Zvěřinec (94)
05:50Ostře sledovaný vlak (34)
06:15Kassandra (39)
07:25Kassandra (40)
08:20Kvíz, please! (4)
09:20Top Relax
10:20Teleshopping
10:35Luxusstore
11:10Teleshopping
14:30Yago, syn džungle (48)
15:00Wolffův revír (134)
15:55Doktor z hor (57)
16:55Doktor z hor (58)
17:55Kassandra (41)
18:55Kassandra (42)
19:55Wolffův revír (135)
20:55Vladimír Hron: Poslední zhasne (1)
21:55Pohodové zprávy
22:55Luxusstore
23:20Top Relax
02:20Konspirační teorie s Jesse Venturou III (2)
00:40V mysli zločince (4)
01:20Neuvěřitelná planeta (12)
02:05Strašidelné nemocnice (4)
02:55Úderné oddíly
03:40Extrémní útěky z vězení (2)
04:35Záhada doudlebského zámku
05:00Pověsti a záhady českých hradů (17)
05:40HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (5/6)
06:00Teleshopping
07:00Konspirační teorie s Jesse Venturou III (2)
10:20Na temné straně
11:30Extrémní útěky z vězení (2)
12:35Bigfoot versus Yeti
13:25Neuvěřitelná planeta (12)
15:40Okamžiky do katastrofy
16:55Andy Warhol: Život v umění
18:15Úžasný život (37)
19:15Krvavé Česko (7)
20:00Největší poklady Pompejí (2)
20:25Hranice (7)
21:25Madeleine: Případ nevyřešeného únosu
21:55Vliv UFO na Zemi
23:45Konspirační teorie s Jesse Venturou III (3)
00:25V mysli zločince (5)
01:10Signály z neznáma (1/6)
01:55Strašidelné nemocnice (5)
02:40Rozhovory s popírači holocaustu
03:25Extrémní útěky z vězení (3)
04:20Klub pokusných morčat
04:45Zákusky Almy Obreganové II (13)
00:00Zákusky Almy Obreganové II (14)
00:25Mary Berry peče klasicky (3)
00:55Mary Berry peče jednoduše (3)
01:25Programové tipy
02:00James Martin: Španělská dobrodružství (19)
06:00Masná mise II (3)
07:00Masná mise II (4)
07:30Zákusky Almy Obreganové II (13)
08:00Zákusky Almy Obreganové II (14)
08:30Mary Berry peče klasicky (3)
09:00Mary Berry peče jednoduše (3)
09:35Recepty pro radost s Markétou a Honzou (8)
10:15Tak chutná zdraví II (2)
10:30Mistrovské pečení - Nový Zéland (8)
11:00John a Lisa: Doma v kuchyni IV (10)
12:00John Torode - středovýchodní chutě (3)
13:00John Torode - středovýchodní chutě (4)
13:30Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou (6)
14:00Od farmáře na Talíř s Markétou Hrubešovou (4)
14:30Zákusky Almy Obreganové II (15)
15:00Zákusky Almy Obreganové II (16)
15:30Mary Berry peče klasicky (4)
16:00Mary Berry peče jednoduše (4)
16:35Recepty pro radost s Markétou a Honzou (9)
17:15Tak chutná zdraví II (3)
17:30Mistrovské pečení - Nový Zéland (9)
18:00Radostné vaření II (1)
19:00John Torode - středovýchodní chutě (5)
20:00John Torode - středovýchodní chutě (6)
20:30James Martin: Španělská dobrodružství (20)
21:00Masná mise II (5)
22:00Masná mise II (6)
22:30Z farmy až na stůl s Dórou Havasovou (6)
23:00Od farmáře na Talíř s Markétou Hrubešovou (4)
23:30Zákusky Almy Obreganové II (15)
00:00Zákusky Almy Obreganové II (16)
00:25Mary Berry peče klasicky (4)
00:55Mary Berry peče jednoduše (4)
01:25Programové tipy
02:00Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Sportovní Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Sportovní Ertéčko
05:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
05:20Magazín z Valašska
05:40Magazín z Liberecka
06:00Magazín z Karlovarska
06:20Magazín z Olomoucka
06:40Motormix, motoristický magazín
07:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
07:20Magazín z Ústeckého kraje
07:40Magazín z Plzeňska
08:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
08:20Magazín z Ostravska
08:40Sportovní Ertéčko
09:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
09:20Magazín z Valašska
09:40Magazín z Liberecka
10:00Magazín z Karlovarska
10:20Magazín z Olomoucka
10:40Motormix, motoristický magazín
11:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
11:20Magazín z Ústeckého kraje
11:40Magazín z Plzeňska
12:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
12:20Magazín z Ostravska
12:40Sportovní Ertéčko
13:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
13:20Magazín z Valašska
13:40Magazín z Liberecka
14:00Magazín z Karlovarska
14:20Magazín z Olomoucka
14:40Motormix, motoristický magazín
15:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
15:20Magazín z Ústeckého kraje
15:40Magazín z Plzeňska
16:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
16:20Magazín z Ostravska
16:40Ertéčko
17:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
17:20Magazín z Valašska
17:40Magazín z Liberecka
18:00Magazín z Karlovarska
18:20Magazín z Olomoucka
18:40Motormix, motoristický magazín
19:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
19:20Magazín z Ústeckého kraje
19:40Magazín z Plzeňska
20:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
20:20Magazín z Ostravska
20:40Ertéčko
21:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
21:20Magazín z Valašska
21:40Magazín z Liberecka
22:00Magazín z Karlovarska
22:20Magazín z Olomoucka
22:40Motormix, motoristický magazín
23:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
23:20Magazín z Ústeckého kraje
23:40Magazín z Plzeňska
00:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
00:20Magazín z Ostravska
00:40Ertéčko
01:00Magazín z jižních Čech a Vysočiny
01:20Magazín z Valašska
01:40Magazín z Liberecka
02:00Magazín z Karlovarska
02:20Magazín z Olomoucka
02:40Motormix, motoristický magazín
03:00Magazín z Orlickoústecka a Českotřebovska
03:20Magazín z Ústeckého kraje
03:40Magazín z Plzeňska
04:00Magazín ze Slovácka a Zlínska
04:20Magazín z Ostravska
04:40Můj chrám
00:00Toulky Ghanou
00:20Bazilika s tajemným světlem (1)
00:37Artbitr - Kulturní magazín
00:50Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Klapka
06:05Grotesky Laurela a Hardyho
07:10Cesta k pěstounství
07:35Mladí salesiánští misionáři - Argentina - Mapučové
07:40Čalantika
07:57Bible v písku
08:20Slovo na neděli
08:30Rozumíme médiím
09:00Cvrlikání
09:20Mše svatá
10:30Přejeme si...
11:40Polední modlitba Sv. otce Františka
12:00V souvislostech
12:20Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
12:40Muzikanti, hrajte
13:20Vesnice z kartonů
14:40Blízko nebe
16:15Kaplani naděje
16:45Vyvolení (The Chosen) (3)
17:00Dřevěné návštěvy: Silvia Belis
17:30Sedmihlásky
18:00Ovečky
18:05Bratr oheň: Ve jménu Ježíše
18:20Strýček Emu
18:50V pohorách po horách
19:05Pokoj vám!
19:15Joy - Krása motýlích křídel
19:35Dědek a jeho kreslený svět
19:40Přejeme si...
19:45Plastový oceán
20:05Má vlast
21:50Výpravy do divočiny
22:40Polední modlitba Sv. otce Františka
23:40Můj chrám
00:00Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
00:20Noční repríza dopoledních pořadů
01:00Lajna II (3, 4)
02:35U stánku
03:25Ušák Jaromíra Bosáka (148)
03:35Ušák Jaromíra Bosáka (164)
04:00Farma jako nová III (4)
04:25Zahradní proměny V (34)
05:10Moje místa (224)
06:00Případy detektiva Murdocha V (8)
06:45Farma jako nová III (5)
07:45Zahradní proměny V (35)
08:45Inspektor George Gently V (4)
09:45Homolka a tobolka
11:50Šéfe, jdeme na to!
13:40Taxi 3
15:25Farma jako nová III (6)
17:10Zahradní proměny VI (1)
18:10Případy detektiva Murdocha V (10)
19:10Místo činu: Schimanski (11)
20:10Případ pro zvláštní skupinu (3)
22:00Phoebe v říši divů
23:20Případy detektiva Murdocha V (8)
01:25Případy detektiva Murdocha V (9)
02:25TaJeMno IV (4, 5, 6, 7)
03:20Výleťák (131)
04:05Farma jako nová III (5)
04:10Babica vs. Sapík
00:40Ostříháno
01:35Na plac!
02:30Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Co bude dnes k večeři?
05:45Nikdo není perfektní
05:55Nebezpečné vztahy
08:25Klenot.TV
10:45Live Teleshopping
12:55Nikdo není perfektní
16:15Kašpárku, vař!
17:35Babica vs. Sapík
18:05Můžu dál?
19:00Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
20:15Nebezpečné vztahy
20:55Nebezpečné vztahy
21:55Jak to dopadlo!?
22:50Nebezpečné vztahy live
23:45Kašpárku, vař!
00:45Ostříháno
01:25Na plac!
02:20Exkluziv Kateřiny Brožové
03:50Luxusní delikatesy (2)
00:30Jamie po italsku (1)
01:00Dolce Vita (25)
01:30Chef Lignac po francouzsku (7)
02:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (9)
03:30Billovo jídlo (7)
04:00Pěstujeme s láskou (3)
04:30Veget s Klárkou (3)
05:00Nejlepší recepty
05:30Chef Lignac po francouzsku (7)
06:00Dolce Vita (25)
07:30Jóga – Energie života (11)
08:00Lorraine Pascale vás naučí vařit (5)
09:00Pravá Itálie s Riccardem (3)
09:30Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (3)
10:00Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (3)
10:30Jamieho revoluce ve stravování (1)
12:00Luxusní delikatesy (2)
13:00Jamie po italsku (1)
13:30Chef Lignac po francouzsku (8)
14:00Annabel Langbein: U mě na zahrádce (9)
15:30Billovo jídlo (7)
16:00Pěstujeme s láskou (3)
16:30Veget s Klárkou (3)
17:00Dolce Vita (26)
17:30Všechny chutě Maďarska (5)
18:00Jóga – Energie života (1)
19:00Nejdražší výletní loď světa (3)
20:00Kylie Kwong: Moje Čína (4)
21:00Lovec chilli (8)
21:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (4)
22:00Jamieho revoluce ve stravování (1)
23:30Lorraine Pascale vás naučí vařit (5)
00:30Pravá Itálie s Riccardem (3)
01:00Dolce Vita (26)
01:30Chef Lignac po francouzsku (8)
02:00Molekulární kuchyně Hestona Blumenthala (3)
03:30Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (3)
04:00